– ZOSTAŃ NASZYM GOŚCIEM A POŻEGNASZ NAS JAKO DOBRY PRZYJACIEL

Udane spotkanie to bycie razem poza czasem codzienności, wymiana poglądów, okazja do kreatywności, dostrzeżenie siebie nawzajem na nowo oraz wspólny rozwój. Yangtorp oferuje nie tylko wyjątkowe otoczenie i egzotyczną oprawę – harmonijna aura spokoju, gustowna, wyszukana architektura, nasza ambicja żeby zawsze wykroczyć poza oczekiwania naszych gości czy to w kwestii posiłków, nastroju otoczenia czy naszych usług – wszystko to czyni pobyt u nas czymś szczególnym.

W Yangtorp znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone sale zarówno dla niewielkich jak i licznych grup gości. Hotel oferuje 32 pokoje i 2 apartamenty, każdy pokój ma swój indywidualny wystrój. W restauracji posiłki są starannie przygotowywane z ekologicznych produktów, a przedpołudniem i w porze podwieczorku zapraszamy na kawę i herbatę z domowym poczęstunkiem. Restauracja oferuje wybór bezalkoholowych win oraz piwa jak również orginalnie skomponowane napoje zdrowotne, którymi można zwieńczyć wegetariański lunch bądź obiad.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z nami, opowiemy więcej o tym co możemy zaoferować dla Twojej grupy podczas ewentualnego pobytu u nas.

Serdecznie zapraszamy
0415- 30 19 10

meeting.center@yangtorp.com

Jeden z naszych pokoi hotelowych
Yangtorp hotelowych
Masaż tajski
Restauracja Guan Gu
Restauracja Guan Gu
Yangtorp
YTea Room
Yangtorp