NASZE POKOJE

Zatrzymanie się w Yangtorp jest przeżyciem samym w sobie. Nasze pokoje hotelowe są urządzone według zasad feng shui, a wszystkie materiały i kolory wystroju są starannie dobrane aby stworzyć poczucie równowagi i harmonii.

Dysponujemy 32 pokojami i dwoma apartamentami, każdy pokój ma osobne wejście bezpośrednio z krużganków, które okalają budynek i dziedziniec. Są zarówno winda jak i klatki schodowe.

Wszystkie pokoje są indywidualnie wyposażone, mają dwa bądź trzy łóżka. W pokojach trzyosobowych jest osobna alkowa na trzecie łóżko. Naturalnie pokoje mogą być rezerwowane jako jednoosobowe. Niektóre pokoje mają w łazience zarówno wannę jak i prysznic, w kilku znajduje się przyległe pomieszczenie.

Życzenia dodatkowego wyposażenia prosimy zgłaszać do info@yangtorp.com najpóźniej tydzień przed przybyciem.

Twój pokój jest dostępny w dniu przyjazdu o godz. 14.00.

W lobby hotelowym znajdują się regały z książkami do pożyczenia.

W Yangtorp znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone pomieszczenia konferencyjne, sale dla grup od 8 do 70 osób, nasza restauracja serwuje doskonałe, wegetariańskie posiłki, przyrządzone z ekologicznych produktów, oferujemy również pakiet z noclegami dla grup do 78 gości.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, opowiemy więcej o naszych możliwościach organizacyjnych w Yangtorp i o tym co możemy zrobić właśnie dla Ciebie i Twoich gości. A najlepiej – przyjedź z wizytą i obejrzyj nasze fantastyczne lokale tak żebyśmy wspólnie mogli zaplanować i zaprojektować wyjątkowy pobyt dla Ciebie i członków Twojej firmy.

info@yangtorp.com