SEMINARIUM STS CZĘŚĆ 5 W POLSCE

10.12.2017 Seminarium prowadzi Mistrz Marcus Bongart – Mnich Shi De Rui

Zapraszamy na ostatnie spotkanie seminarium STS. Tradycja naszego systemu i wiedzy z niej się wywodzącej mówi nam o tajemnicy sześciu słów. Słowa te są tajemnicą i dopiero po całkowitym zrozumieniu ich znaczenia nabierają siły. Celem tego seminarium jest zrozumienie sensu tych słów. Tajemne słowa tworzą mantrę, która dodaje siły w praktykowaniu tego systemu. Uszlachetniają nas umożliwiając emanację prawdziwie czystej energii Qi . Poznanie tej tajemnicy jest związane z ceremonią i deklaracją o jej zachowaniu przez uczestników Seminarium ktore bedzie miala miejsce podczas tego spotkania. Spotkanie dla osób które uczestniczyły w naszych poprzednich spotkaniach Przekaz tej mantry nastąpi po raz pierwszy w historii nauczania tego systemu poza granicami Chin. Jako strażnik tego systemu zauważając duże braki w zapoznaniu intencji tej filozofii zdecydowałem się podzielić tą tajemnicą z Wami. Nasze piate spotkanie to zapoznanie się z piatym i szustym słowem mantry Sześciu Tajemnych Słów. 1. Rozwinięcie filozofii STS i Rodziny Wu Lee 2. Zrozumienie, rozważanie i dyskusja piatego i szustego Słowa. 3. Medytacja 4. Wspólne ćwiczenie systemu.

Kurs zaczyna się o godzinie 10,00 a kończy o godzinie 16,00 Miejsce kursu: Sala Plenarna w Hotelu Holiday Park Warszawa ul. Heroldów 1 B. Przystanek autobusowy Muzealna przy hotelu ( autobusy 114, 181). www.hphotel.pl Warunki wzięcia udziału w kursie: Uczestnictwo w ppprzednich czterech seminariuach STS Czynne ćwiczenie systemu STS. Chęć pogłębienia swojej wiedzy o STS i aktywnego zaangażowania się w własny rozwój. obowiazuje biały strój do ćwiczeń. Posiadanie Certyfikatu ukończenia kursu STS wystawionego przez CesamQ Ilość miejsc ograniczona!

Cena: 500 PLN Fundusz otrzymanych środków w całości przypada fundacji Tradycyjnej Medycyny Chińskiej & Medycznego Qigong-u.

Zgłoszenie udziału w kursie prosimy robić po przez poniższy link formularza kontaktowego.

 

 


Terminy i rezerwacja >