ZORGANIZUJ SWOJE WARSZTATY, KURSY LUB SEMINARIUM W YANGTORP!

Chciałbyś odwiedzić Yangtorp z własną grupą i programem  zajęć? Oferujemy korzystne pakiety: posiłki, zakwaterowanie i możliwość korzystania z naszych sal treningowych i pomieszczeń konferencyjnych.

Zapraszamy do zorganizowania u nas kursu, warsztatów czy seminarium. Tuż po przekroczeniu murów Yangtorp odczujesz wyjątkową atmosferę harmonii i odprężenia.

W Yangtorp serwujemy wegetariańskie posiłki, przestrzegamy zakazu palenia, podajemy napoje bezalkoholowe. Oferujemy w pełni wyposażone sale spotkań, duże sale treningowe oraz pięknie umeblowane pokoje hotelowe. W Yangtorp praktykujemy Qigong, Medytację i Kung Fu.

Yangtorp jest położony wśród liściastych lasów, łąk i pól, a przyroda wspomaga efekty naszych treningów. Przyjeżdżasz tu żeby poczuć się lepiej, stać się bardziej obecnym oraz uczestniczyć w wielowiekowej chińskiej tradycji i wiedzy, które dają narzędzia do funkcjonowania w dzisiejszej rzeczywistości.

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY I PRZYJECHAĆ Z WŁASNĄ GRUPĄ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY BĄDŹ NA NASZ ADRES E-MAIL W CELU UZYSKANIA BLIŻSZYCH INFORMACJI

 meeting.center@yangtorp.com
0415- 30 19 10