QIGONG W POLSCE – w Szwecja i Warszawie

W 1989 roku przywiozłem wiedzę Medycznego Qigong do Polski, na początku nauczając w gronie lekarzy na kursach akupunktury prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Akupunktury z siedziba w Warszawie pod egidą prof. med. Zbigniewa Garnuszewskiego. Od tego czasu zapoznało się z medycznym Qigongiem już tysiące ludzi. Wprowadziłem kursy szkoleniowe system Sześciu Tajemnych Słów by następnie przezemnie przeszkoleni licencjonowani instruktorzy kontynuowali propagowanie tej metody. Qigong fascynuje swoimi leczniczymi walorami nasze społeczeństwo. Dzisiaj na terenie naszego kraju pojawia się wielu nauczycieli i wiele stowarzyszeń upowszechniających idee Qigongu.
Wiedza która powstawała na przestrzeni tysiacu lat różni się jednak znacznie w zaleznosci od tego, gdzie i kto ją przekazuje. Dlatego zdecydowałem że nadal będę przekazywal moja wiedzę w Polsce opatą o tradycję chinskiej filozofi życia pilnując czystego jej przekazu według tradycji Rodziny Wu Lee i Klasztoru Shaolin.

Zapraszam osoby zainteresowane do glebszego poznania i zrozumienia tej fascynującej dziedziny filozofi życia na najbliższe spotkania w Warszawie.

Mistrz Marcus
Wu Lee Shi De Rui

 

YANGTORP (Szwecja):

Seminarium STS część 4 >

Szkolenie zawodowe dla trenerów>

Podstawowe Szkolenie Emitowania Qi, terapeutyczne metody shi de rui czyli praca z energią wai Qi >

Ćwiczenia wspólne Qigong>

 

WARSZAWIE:

De Rui Qigong część 1: Kurs podstawowy  >

Wprowadzenie do medytacji De Rui >

2 Dniowe Warsztaty Qigong >

Zabiegi Akupunktury >

Mistrz Marcus Bongart