RETREATS & WEEKENDS

Gorąco zapraszamy na turnus, weekend bądź piątkowe popołudnie do Yangtorp! Oderwij się od codzienności, ciesz się spokojem, wybornym jedzeniem i otoczeniem przyrody. Odpocznij w strefie relaksu w naszym Centrum Medycyny Chińskiej, podaruj sobie chwilę wytchnienia.

W naszej ofercie, która ma charakter międzynarodowy w odniesieniu do kilkudniowego pobytu używamy nazwy retreat, co w języku angielskim oznacza wycofanie się, udanie się na odosobnienie w celu podjęcia duchowej praktyki, modlitwy, również zadbanie o odnowę dla ciała.

Podczas turnusu zdrowotnego/retreat w Yangtorp odpoczywasz wśród ciszy i spokoju naszej świątyni, z pomocą Qigong odnajdujesz wewnętrzną harmonię, energię oraz chęć do życia. Co być może najważniejsze – zyskujesz narzędzia, które będą dalej przydatne w Twoim późniejszym samodzielnym treningu.

Ranek rozpoczyna się cudowną rozgrzewką Qigong o godz.7.00, później w ciągu dnia następują kolejne różnorodne treningi Qigong. Zajęcia odbywają się zarówno w sali jak i na wolnym powietrzu, sam decydujesz w jakich ćwiczeniach chcesz brać udział. Dzień kończy się wieczorną medytacją. Naszych gości zapraszamy zawsze do naszego Centrum Medycyny Chińskiej, gdzie można skorzystać z różnorodnych zabiegów, odprężyć się podczas masażu, skorzystać z sauny i odpocząć w sali medytacyjnej z widokiem na chiński ogród.

Posiłki jemy w restauracji Guan Gu. Podczas pobytu serwujemy dania wegetariańskie, troskliwie przygotowane i skomponowane z sercem. Produkty używane w kuchni są w znakomitej większości ekologiczne, a znaczna ich część pochodzi z okolicznych upraw.

W Yangtorp nie serwujemy alkoholu, ale w meny znajdziesz ciekawy wybór smakowitych napojów.

Nasz ośrodek jest strefą gdzie nie spożywamy alkoholu, dotyczy to również pokoi hotelowych. Obowiązuje również zakaz palenia.

Jeden z naszych pokoi hotelowych