POBYT DWUDNIOWY

Zapraszamy na dwudniowy pobyt w świątyni w pełnej ofercie za 2 450 SEK za osobę. Rezerwacji można dokonać na piątek-sobotę, bądź sobotę-niedzielę.

Wyjątkowa okazja na oderwanie się od stresu codzienności. Możesz skorzystać z różnych treningów qigong w celu regeneracji i odbudowania swojej energii. Ciesz się smakowitym, doskonale skomponowanym, wegetariańskim jedzeniem, które samo w sobie wzmocni Twoje siły. Zachęcamy do spaceru po Yangtorp i okolicy wśród kojącej przyrody.

Będziesz mieć okazję do wypróbowania różnych form qigong, takich jak: stretching, marsze, qigong medyczny, dynamiczny i medytacyjny. W trakcie pobytu możesz odwiedzić Centrum Medycyny Chińskiej i m.in. skorzystać z sauny na podczerwień.

 

DZIEŃ 1-SZY, PRZYJAZD
14.00 Zakwaterowanie

14.30 Rozpoczęcie

15.00-16.00 Czas wolny

16.00-18.00 Trening qigong

18.00 Obiad

20.00 Wieczorna medyctacja

 

DZIEŃ 2
7.00-8.00 Poranny trening qigong

8.00 Śniadanie/wymeldowanie

11.00-11.30 Wprowadzenie do akupresury do celów własnej terapii

11.30-13.00 Qigong i medytacja

13.00 Zakończenie

W cenie pobytu:

  • treningi qigong, medytacja, uczestniczenie w wykładach
  • codzienny wstęp do Centrum Medycyny Chińskiej
  • obiad/dzień 1-szy, śniadanie/dzień 2-gi
  • nocleg w pokoju dwuosobowym ( jednoosobowy za dopłatą 590 SEK za noc )

W trakcie pobytu możesz korzystać z ręczników, kapci i szlafroka, jeśli chcesz korzystać z sauny zabierz swój kostium kąpielowy.

Na terenie Yangtorp obowiązuje zakaz palenia i spożywania alkoholu. Zabierz odpowiedni strój jeśli chcesz się wybrać na spacer do lasu. W trakcie treningów qigong i medytacji zgodnie z naszą tradycją nosimy w Yangtorp białe stroje. Jeśli chcesz korzystać z zabiegów w naszym Centrum Medycyny Chińskiej ze względu na duże zainteresowanie uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Cena 2 450 SEK za osobę

 

Terminy i rezerwacja >
Jeden z naszych pokoi hotelowych