WITAMY W YANGTORP!

Yangtorp, ośrodek qigong i buddyjskie sanktuarium przypomina chińską enklawę, położony jest w Szwecji, w samym sercu południowo-wschodniej Skanii. Wśród lasów liściastych, łąk i pól, na 12 hektarach spoczywa świątynia – azyl dla Ciebie, jeśli chcesz się cieszyć wolną chwilą, odkryć i nauczyć się więcej o Qigong, medytować bądź po prostu tylko być. Przyjeżdżasz tu żeby poczuć się lepiej, stać się bardziej obecnym oraz uczestniczyć w tysiącletniej tradycji, której wiedza i umiejętności dają nam narzędzia do radzenia sobie z codziennością tu i teraz.

Yangtorp został założony w 1998 r. przez Marcusa Bongarta, Mistrza Qigong. Mistrz Marcus Bongart jest czynnym lekarzem tradycyjnej chińskiej medycyny, mnichem buddyjskim, który przyjął śluby w legendarnym klasztorze Shaolin oraz wiceprzewodniczącym Światowego Towarzystwa Akademickiego Medycznego Qigong ( The World Academic Society of Medical Qigong).

POZNAJ YANGTORP:

Yangtorp, świątynia i ośrodek Qigong
W Yangtorp prowadzimy regularnie kursy Qigong, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych praktykujących. Tutaj możesz wybrać z naszej szerokiej oferty zarówno jednodniowe intensywne kursy jak i zdecydować się na dłuższy pobyt. Jesienią i wiosną organizujemy również semestralne treningi Qigong i Kung Fu.
Czytaj więcej >

Zapraszamy do zorganizowania własnych kursów w Yangtorp
Trenerom qigong, yogi oraz innych form treningu oferujemy możliwość prowadzenia swoich zajęć w chińskiej świątyni! Zaraz po przekroczeniu murów Yangtorp odczuwalna jest atmosfera harmonii i odprężenia.
Czytaj więcej >

Centrum Medycyny Chińskiej
W naszej klinice oferujemy różnorodne zabiegi z zakresu tradycyjnej chińskiej medycyny: akupunkturę, zabiegi moxy, terapię bańkami, wooping, masaż tajski, tajski masaż olejkami, kąpiele ziołowe oraz kąpiele i masaże stóp. Możesz również zarezerwować wizytę w celu przeprowadzenia diagnozy w oparciu o zasady tradycyjnej chińskiej medycyny.
Czytaj więcej>

Konferencje w Yangtorp
W Yangtorp znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone sale konferencyjne, sale dla grup od 8 do 70 osób, oferujemy również pakiety z noclegami dla grup do 78 gości.
Czytaj więcej>

Akademia Yangtorp
Akademia Yangtorp organizuje regularnie licencjonowane szkolenia dla instruktorów i terapeutów w zakresie Qigong oraz tradycyjnej chińskiej medycyny.
Czytaj więcej>

 

Shaolin Gate, wejście
Mistrz Marcus Bongart
Chinese Health Center, recepcja
Jeden z naszych pokoi hotelowych
Shambala Shop