RESTAURACJA GUAN GU – GDZIE SPOŻYWANIE POSIŁKÓW DOPEŁNIA TWOJE PRZEŻYCIA

W Yangtorp jedzenie jest ważną częścią całości Twojego pobytu. Potrawy, które podajemy naszym gościom w restauracji mają nie tylko sycić i dobrze smakować. Mają one dawać energię potrzebną do treningu qigong, zabiegów, regeneracji i Twojego dobrego samopoczucia. Nie mają obciążać organizmu, powodować problemów z trawieniem czy zawierać składników, które skutkują odkładaniem się złogów. To, co spożywasz ma sprzyjać procesom, które chcesz uruchomić podczas swojego pobytu w Yangtorp: wyzdrowieniu, oczyszczeniu, regeneracji…

Naszym dążeniem jest aby posiłki pozostawały w zgodzie nie tylko z potrzebami naszych gości, ale również dążymy do harmonii ze środowiskiem i innymi żywymi istotami. Potrawy, które przyrządzamy w znakomitej większości nie zawierają laktozy, glutenu oraz białego cukru. Nasza kuchnia jest wegetariańska, ekologiczna, a produkty tak jak to tylko możliwe pochodzą z lokalnej produkcji. Niemniej komponując dania i menu czerpiemy z wpływów z całego świata – choć kuchnia azjatycka ma u nas miejsce nadrzędne.

Naszych kucharzy, kiedy z sercem układają jadłospis inspiruje chińska wiedza o pięciu elementach, to pozwala różnicować smaki, konsystencje, kolory, temperaturę – wszystko to pozostaje w zgodzie ze zmianą pór roku.

W naszej restauracji nie podajemy żadnego alkoholu, gdyż dążymy do utrzymania czystości ciała i umysłu oraz ułatwiania procesów zdrowienia i medytacji.

Restauracja jest otwarta dla gości Yangtorp, a wszystkie posiłki ( łącznie z napojami ) są zawsze włączone w cenę pobytu.

Serdecznie zapraszamy do Guan Gu!